IPB

( | )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Вступ в КіАТ на заочне відділення за старими зразками ЗНО 2007 року, Нажаль крім шкільної освіти іншої немає
V
Дмитро Колеснико...
27.6.2018, 15:17

Новачок
*

Користувачі
2
27.6.2018
Київ
2438

Думаю спробувати вступити до КиАТу на заочне відділення, але мені 28 років, та ще й немає документів про здачу ЗНО на 2016-2018 рік. Нажаль є тільки ЗНО за 2007 рік ще коли закінчував школу. Чи можливо вступити в технікум за старими зразками ЗНО або пройти экзамени в самому технікумі?
Буду радий якщо хтось відгукнеться.

+Цитировать сообщение
Дмитро Колеснико...
3.10.2018, 14:29

Новачок
*

Користувачі
2
27.6.2018
Київ
2438

Ніхто і не відповів:angry:. Бачу що на форумі крім мене більш нікого не має! angry.gif Вступив на заочний відділ за допомогою академічної довідки, навчався раніше в академії два роки, але бачу КАТу по-барабану прийняли тільки на перший курс на базі одинадцятого класу, та й ще потрібно здавати академічну заборгованість і платити гроші за здачу предметів. Як мені сказали сесія тривала 2 неділі для заочників... а я тільки завдання по академічній заборгованості дві неділі вирішував по вищій математиці...ВЖЕ БАЧУ на заочному відділі тут не навчать...за дві неділі навіть нормальну авіамодель не зробити...не кажучи вже про літаки...Боюся що авіації нам не бачити...а космосу тим паче...
В теперішній час,у мене немає ані часу, ані грошей, ані мотивації...і тут цього і не буде. То все було напевно при СССР. Тому хто буде читати цей пост, раджу краще піти одразу після школи ідти працювати, зараз багато є підприємств які беруть без усіляких дипломів, платять гроші, та й ще навчають...А не цей цирк бачити...

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
()

: · ·

· · ·

: 16.10.2018, 7:52